Кава з Нікарагуа

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багатий смаком та ароматом, не дуже міцний та  не занад то  мя'ка, кофе з Нікарагуа з гідно оцінений гурманами в усьому світі. Місцевим жителям є чім пишатися – таким є продукт зробила любов виробників. Купуючи  каву, пам'ятайте про нікарагуанських фермерів, які вкладають в вырощену ними каву не тільки своій труд, але і частинку душі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нелегкий путь в неспокойній країні

Перші посадки дерев тут з'явились приблизно у той же час, що й в інших скраїнах регіону – в XVIII столітті. Вже В середині слідуючого століття кавове виробницство країни переживало час бурхлиого развитку. Но далі умови для процвытання галузы не були сприятливими.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Да, клыматичны особливосты цього региону ыдеально пыдходять для вырощування кави – температура рідко піднімаеться вище 30⁰C та знижується нижче 16⁰C, а в сезон дожжів выпадає достатьноо опадів. Та роки бородьби нікарагуанского народу за незалежність, громадянські війни та революції виснажили экономіку країни та не давали змоги кавовому виробницству розвиватися належним чином.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та лише в останні роки, коли  ситуація в країні стала відностно спокійною, галузь отримала новий шанс. Декілька років тому  в Нікарагуа була створена Асоціація кави CAFENICA. Докорінно змінився підхід місцевих фермерів до якості продукту після чого, як вони стали самостійними виробниками та смогли відправляти зерна на експорт під своїм им'ям.

Нікарагуанська кава сьогодні

Важливість цієї галузі  в экономіці Нікарагуа сьогодні свідчить той факт, що в багатостраждальный країні, де більше половини жителів заходяться за межею бідності, кава «годує» майже 50 тысячь сімей.

Більше 80% підприємців ароматних зерен в Нікарагуа – це невеликі фермерські хозяйства сімейного типу, які вирощують каву на невеликих ділянках земли. Проте, їх доля врожаю составляє трохи більше третини від усього, що збирають в країні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більшість посадок кави тут затуляеться високими деревами (тіньовий споіб вирощування). Водних ресурсів здесь вистачає, для обробки зерна вологим методом, а наявність широких долин забеспечує пространство для їх природньої сушки. Майже п'яту частину виробленого нікарагуанськими фермерами зерна становить кава категорії Specialty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цей наій володіє неперевершеним яскравим  букет середньої насиченності, яка делікатно доповнює легкою приятною кислинкою та ароматним коньячним смаком. М'ягка кислинка, ледве помітна терпкість бургундського вина - ось щовідрізняє цей сорт від інших.